20.11.2013

Zimní pneumatika Sava Eskimo S3+

Zima se pomalu hlásí o slovo a všichni řidiči by měli mít od 1. listopadu přezuto na zimní pneumatiky. Zákon o zimních pneumatikách sice říká, že zimní pneumatiky jsou povinné jen v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu nebo ledu, motoristé by však neměli s přezutím otálet. Zdají se Vám ceny pneumatik vysoké? Vyzkoušejte zimní pneumatiku Sava Eskimo S3+ a věříme, že nebudete litovat.

Sava Eskimo S3+
zimní pneumatika se skvělou přilnavostí a krátkou brzdnou dráhou. Říkáte si, že v zimě toho stejně moc nenajezdíte a drahé pneumatiky nepotřebujete? Sava Eskimo S3+ nabízí velmi dobrou kvalitu za dostupnou cenu.

Zimní siliková směs dodává pneumatikám měkkost a elasticitu i při nízkých teplotách a poskytuje tak lepší přilnavost a ovladatelnost. Lepší přilnavost a kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce zajišťuje speciální pryskyřice. Aquaplaningu se bát nemusíte, směrový dezén s hloubkovými drážkami efektivně odvádí vodu i sněhovou břečku. Konstrukce pneumatiky Sava Eskimo S3+ zajišťuje rovnoměrné opotřebení povrchu a zajišťuje dobrou kilometrovou životnost.